DODATKOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE 2024
Szanowni Państwo,
Pracownicy chcący wziąć udział w badaniach profilaktycznych powinni w okresie od dnia 14.02.2024 od godz. 9:00 do dnia 20.02.2024 dokonać indywidualnego zgłoszenia.
Wyżej wymienione zgłoszenie polega na przesłaniu w okresie 14.02.2024-20.02.2024 od godz. 9:00 do CenterMed skanu lub zdjęcia wypełnionego formularza (załącznik nr 2 pisma okólnego nr 1/2024 Kanclerza Politechniki Warszawskiej z dnia 8 luty 2024).

Przesłanie formularza jest możliwe na dwa sposoby:
1. Dzwonią Państwo (*ważne - połączenia tylko z telefonu komórkowego) na nr 22 592 48 70 i w ten sposób automatycznie na numer komórkowy, z którego wykonano połączenie, otrzymają Państwo za pośrednictwem sms indywidulany link, który po jego kliknięciu pokieruje Państwa w szybki i łatwy sposób do załączenia zdjęcia/skanu formularza i odesłania do nas (będzie do tego potrzebna końcówka numeru pesel)
2. Klikając w poniższy link lub skanując kod QR załączają Państwo skan formularza zgodnie ze wskazówkami i odsyłają do nas.
LINK DO PRZESLANIA SKIEROWANIA QRCODE
UWAGA – WAŻNE: ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA – W PRZYPADKU PRZEKROCZENIA LIMITU, PRZYJĘCIA ZGŁOSZEŃ ZOSTANĄ WYŁĄCZONE WCZEŚNIEJ
Linki są bezpieczne, chronią Państwa dane osobowe. PROSIMY o nieprzesyłanie wypełnionych formularzy drogą mailową.
Zgłoszenia przesłane w ten sposób nie będą brane pod uwagę. Po przesłaniu formularza do nas następnym krokiem będzie nasz telefoniczny kontakt z Państwem w celu ustalenia terminu badań.
Nasi Konsultanci rozpoczną zapisy na badania od dnia 23.02.2024 dzwoniąc na podany w formularzu zgłoszeniowym numer telefonu (możliwe połączenia również w soboty, stąd również ważne jest podanie numeru komórkowego).
Realizacja badań rozpocznie się od dnia 26.02.2024 i potrwa do 17.05.2024
W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo kontaktować się z nami poprzez email: pw@centermed.pl lub
telefonicznie 22 592 48 70
– zgłoszenie automatyczne po wybraniu opcji zgodnie z zapowiedzią.
Szanowni Państwo,
informujemy, że limit na badania profilaktyczne dla Politechniki Warszawskiej został przekroczony, w związku z czym zamykamy przyjmowanie zgłoszeń.

W razie jakichkolwiek pytań/zmiany terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 592 48 70 (zapowiedź automatyczna, na jej końcu podany jest numer tonowy, który należy wybrać. Konsultanci oddzwonią do Państwa w możliwie najszybszym czasie)

Zapraszamy na udział w kolejnej edycji.


Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia na szczepienia przeciwko grypie będą przyjmowane osobnym trybem, w późniejszym terminie. Szczegóły zapisów na szczepienia przeciwko grypie umieścimy w stosownym terminie.


SZCZEPIENIA P/GRYPIE 2023
Szanowni Państwo,
przypominamy, że zgodnie z pismem okólnym 5/2023 z dnia 5 czerwca 2023
Kanclerza Politechniki Warszawskiej od 1 września mogą Państwo dzwonić do
Przychodni Akademickiej Centermed na dedykowany numer 22 592 48 70
(zapowiedź automatyczna, konsultanci będą oddzwaniać) w celu umówienia się na szczepienia p/grypie.

Realizacja szczepień dla wszystkich chętnych rozpocznie się od 11.09.2023.
Szanowni Państwo,
informujemy, że limit na badania profilaktyczne dla Politechniki Warszawskiej został przekroczony, w związku z czym zamykamy przyjmowanie zgłoszeń.

W razie jakichkolwiek pytań/zmiany terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 592 48 70 (zapowiedź automatyczna, na jej końcu podany jest numer tonowy, który należy wybrać. Konsultanci oddzwonią do Państwa w możliwie najszybszym czasie)

Zapraszamy na udział w kolejnej edycji.


Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia na szczepienia przeciwko grypie będą przyjmowane osobnym trybem, w późniejszym terminie. Szczegóły zapisów na szczepienia przeciwko grypie umieścimy w stosownym terminie.


DODATKOWE BADANIA PROFILAKTYCZNE
Szanowni Państwo,

Pracownicy chcący wziąć udział w badaniach profilaktycznych powinni w okresie od dnia 12 czerwca do dnia 20 czerwca 2023 dokonać indywidulanego zgłoszenia.

Wyżej wymienione zgłoszenie polega na przesłaniu w okresie 12.06.2023-20.06.2023 do CenterMed skanu lub zdjęcia wypełnionego formularza (załącznik nr 2 pisma okólnego nr 5/2023 Kanclerza Politechniki Warszawskiej z dnia 5 czerwca).

UWAGA!
Zgłoszenia na szczepienia przeciwko grypie będziecie Państwo przesyłać osobno, w innym terminie. Nie uwzględniamy szczepienia p/grypie jako 1 z 3 pakietów; będzie to osobne, kolejne zgłoszenie i każda chętna osoba będzie mogła je zrealizować. Informacje w tej sprawie przekażemy w stosownym terminie


Przesłanie formularza jest możliwe na dwa sposoby:
1. Dzwonią Państwo na numer 22 592 48 70 (wyłącznie z telefonów komórkowych) i w ten sposób automatycznie na numer, z którego wykonano połączenie, otrzymają Państwo za pośrednictwem sms indywidulany link, który po jego kliknięciu pokieruje Państwa w szybki i łatwy sposób do załączenia zdjęcia/skanu formularza i odesłania do nas (będzie do tego potrzebna końcówka numeru pesel);
2. Klikając w poniższy link załączają Państwo skan formularza zgodnie ze wskazówkami i odsyłają do nas.


LINK DO PRZESLANIA SKIEROWANIA

Linki są bezpieczne, chronią Państwa dane osobowe. PROSIMY o nieprzesyłanie wypełnionych formularzy drogą mailową. Zgłoszenia przesłane w ten sposób nie będą brane pod uwagę.

Po przesłaniu formularza do nas następnym krokiem będzie nasz telefoniczny kontakt z Państwem w celu ustalenia terminu badań.
Nasi Konsultanci rozpoczną zapisy na badania od dnia 16 czerwca w kolejności przesłanych zgłoszeń (możliwe połączenia również w soboty, stąd ważne jest podanie numeru komórkowego).

Realizacja badań rozpocznie się od dnia 21 czerwca i potrwa do 08 września. W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo kontaktować się z nami poprzez email: pw@centermed.pl lub telefonicznie 22 592 48 70 – zgłoszenie automatyczne po wybraniu opcji zgodnie z zapowiedzią.


INFORMACJE DLA PRACOWNIKÓW PW
W celu przyspieszenia i jasnej identyfikacji kontaktu z przychodnią został uruchomiony dedykowany specjalnie dla pracowników Politechniki Warszawskiej numer kontaktowy 22 592 48 20, do wykorzystywania przy wszystkich sprawach związanych ze zdrowiem w tym:

• Umawiania badań medycyny pracy na podstawie skierowań wydanych przez Uczelnie
• Umawiania wizyt do lekarza pierwszego kontaktu NFZ oraz zamawianie recept na stale zażywane leki dla zapisanych do naszego POZ pacjentów ( tu dodatkowo zachęcamy do korzystania z opcji samodzielnych zapisów on-line 24/7 w dostępne terminy i lokalizacje i samodzielne zamawianie recept)
https://rejestracja.centermed.pl/rezerwacja/rodzaj

• Zgłaszania chęci wyboru lekarza rodzinnego w naszych placówkach- dla pracowników i pełnoletnich członków ich rodzin do tej pory nie zapisanych i korzystanie w pełni z wizyt i wszystkich udogodnień w ramach ubezpieczenia i NFZ w placówkach na terenie Uczelni
https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/wybor-lekarza-pielegniarki-poloznej-poz

• Zgłaszania chęci skorzystania z aktualnie dostępnych bezpłatnych programów profilaktycznych w ramach:

Opieki Koordynowanej ( tylko dla naszych pacjentów w przypadku wskazań medycznych )
https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/opieka-koordynowana-wyzszy-standard-poz,8064.html

Programu CHUK- ( tylko dla naszych pacjentów )
https://pacjent.gov.pl/programy-profilaktyczne/program-profilaktyki-chorob-ukladu-krazenia-chuk

Programu 40+ ( dla wszystkich chętnych pacjentów pow.40rż )
https://www.gov.pl/web/zdrowie/profilaktyka-40-plus

• Zgłaszania chęci skorzystania ze szczepień profilaktycznych – w tym przeciw COVID-19, grypie i innych
• Umawiania wszelkich innych potrzeb medycznych poza umową i zakresem NFZ w tym badań diagnostycznych, laboratoryjnych , szczepień i konsultacji specjalistycznych oraz innych usług komercyjnych z przysługującą pracownikom Politechniki Warszawskiej stałą zniżką -20%


W przypadku jakichkolwiek zapytań lub problemów w realizacji umowy lub usług w przychodniach CenterMed Warszawa Sp. z o.o. zachęcamy do kontaktu koordynatorem ds. współpracy z uczelniami: Piotr Montewka 506071213, pmontewka@centermed.pl


SZCZEPIENIA PRZECIW COVID
Szanowni Państwo,
Wykonujemy już szczepienia drugą dawką przypominającą ( 4 dawką ) dla osób powyżej 18rż.

Szczepienie drugą dawką przypominającą będzie wykonywane preparatami przeciw wariantom Omikron BA.1 lub BA.4/5 firm BioNTech/Pfizer oraz Moderna.

Według najnowszych badań w blisko 90 proc. przypadków chronią one przed ciężkim przebiegiem choroby COVID-19 lub hospitalizacją.

Chęć szczepienia oraz wszystkie inne potrzeby medyczne proszę zgłaszać pod dedykowanym dla pracowników Politechniki Warszawskiej numerem 22 592 48 20.