Przychodnie Akademickie Politechniki Warszawskiej

SZCZEPIENIA COVID 19

Akademicki Punkt szczepień


Patients who were vaccinated with 1st dose Pfizer on the 26th, 27th of November and 3rd,4th and 10th of December will receive personal invition for 2nd dose via text message.
Pacjenci zaszczepieni w Akademickim Punkcie Szczepień w dniach 26,27 Listopada oraz 3,4 i 10 Grudnia otrzymają zaproszenie do wyboru 2 dawki poprzez SMS.


Chcesz się zaszczepić przeciw COVID?

Zadzwoń do nas na numer 22 659 08 78


Z wyrazami szacunku,
Zespół Przychodni Akademickiej
CenterMed Warszawa
Data aktualizacji: 23.11.2021

Szanowni Państwo,
rejestracja na programy profilaktyczne w roku 2021 została zakończona.

Trwa weryfikacja zgłoszeń. Jeśli otrzymali Państwo potwierdzenie zgłoszenia, skontaktujemy się w celu umówienia badań. W pierwszej kolejności umawiamy szczepienia profilaktyczne przeciw grypie.

Jeśli otrzymali Państwo komunikat o wpisaniu na listę rezerwową, istnieje duże prawdopodobieństwo zakwalifikowania na badania dla osób z numerem rejestracji poniżej liczby 340.

Zgłoszenia osób, które umawiały się telefonicznie w godzinach 12:00-13:30 w pierwszym dniu rejestracji (19.10.2021) a które nie otrzymały wiadomości sms z pin i potwierdzeniem są weryfikowane przez dział IT - nawet jeśli w kolejnej próbie otrzymały numer wyższy niż 340 to zostaną zakwalifikowane zgodnie z godziną pierwszej rejestracji czyli zostanie im przywrócony należny numer zgłoszenia.

Trwa weryfikacja zgłoszeń, w najbliższym czasie otrzymają Państwo kolejne komunikaty. Prosimy o oczekiwanie - ostateczne komunikaty dla osób które jeszcze nie otrzymały potwierdzenia prześlemy do dnia 25.10.2021

W razie dodatkowych indywidualnych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem email: pw@centermed.pl lub zostawienie prośby o kontakt pod numerem 225924870 wew. 1Pracownicy chcący wziąć udział w badaniach profilaktycznych powinni dokonać indywidualnego zgłoszenia w terminie od 18 października 2021 r. godz. 16:00.

Rejestracja jest możliwa na 2 sposoby:
a. Internetowo – poprzez system rejestracji online – na stronie:
b. Telefonicznie – w systemie automatycznej rejestracji telefonicznej – pod numerem 22 592 48 70

Ważna informacja:
Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się o godzinie 16:00.
Pamiętaj, że zgłosić można się telefonując z telefonu komórkowego na który przyjdzie sms z potwierdzeniem.
(numer z którego będziesz dzwonił nie może być zastrzeżony)


W celu sprawnej rejestracji przygotuj numer PESEL, będzie trzeba wpisać go na klawiaturze telefonu.

Podczas jednego połączenia można zgłosić jedną osobę. Miej przy sobie listę programów profilaktycznych lub zapisane numery programów które wybierasz. Możesz wybrać do 3 programów.


Rejestracja składa się z 3 etapów:
1. Zgłoszenia udziału – z wykorzystaniem strony www lub dedykowanego numeru telefonu następuje rejestracja zgłoszenia w oparciu o:
a. numer telefonu komórkowego (wymagany jest polski numer z prefiksem +48)
b. oraz numer PESEL (tylko osoby nie posiadające numeru PESEL rejestrują się na podstawie numeru paszportu)

2. Wyboru badań wg numeracji z listy stanowiącej załącznik nr 1 oraz uzupełnienia danych osobowych (zakres danych zgodnie z załącznikiem nr 2) (wybór programu oraz uzupełnienie danych jest możliwe natychmiast po zgłoszeniu udziału i powinno nastąpić w terminie nie przekraczającym 24 godzin od zgłoszenia udziału, brak wyboru będzie skutkował anulacją zgłoszenia).

3. Ustalenia terminów badań oraz miejsca i sposobu ich realizacji – po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia, Personel CenterMed telefonicznie skontaktuje się z pracownikiem w celu przekazania instrukcji postępowania w zależności od wybranych badań.


Załączniki:
Lista programów profilaktycznych
Dane potrzebne rejestracji


Z wyrazami szacunku,
Zespół Przychodni Akademickiej
CenterMed Warszawa


Akademicki Punkt szczepień


Chcesz się zaszczepić przeciw COVID?

Zadzwoń do nas na numer 22 659 08 78


Z wyrazami szacunku,
Zespół Przychodni Akademickiej
CenterMed Warszawa