Centermed

infolinia 801 404 402
 • Wesołych Świąt

  Wesołych Świąt Wielkanocnych i dużo zdrowia życzy Zarząd CenterMed
  więcej
 • Bezpłatne badania dla kobiet w Nowym Sączu

  W środę 23 kwietnia CenterMed w Nowym Sączu zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne. Badanie cytologiczne jest podstawowym badaniem w profilaktyce raka szyjki macicy. 
  więcej
 • Mammografia wśród najlepszych w Polsce

  Pracownia Mammograficzna CenterMed w Bochni zajęła bardzo wysokie 7. miejsce w Audycie Klinicznym przeprowadzonym w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Skontrolowano 214 placówek z całego kraju.
  więcej
 • Akademickie Centrum Medyczne CenterMed Kielce otwarte

  Studenci w Kielcach mają nową, komfortową przychodnię. W Domu Studenta "Laura" przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a, na terenie "miasteczka akademickiego", oficjalnie otwarte zostało Akademickie Centrum Medyczne CenterMed.
  więcej
 • Studencie!

  Jeśli rozpocząłeś w październiku studia w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach czy w Tarnowie zadbaj o bezpłatny dostęp do opieki medycznej na czas studiów.

  Wybierz swoją przychodnię akademicką. Zadbaj o zdrowe studiowanie.
  więcej
 • Rehabilitacja w Tarnowie otwarta

  Zapraszamy do skorzystania z nowo otwartej placówki, która świadczy usługi z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej.  Przychodnia znajduje się w Tarnowie przy ul. Piotra Skargi 29A. Zapraszamy!
  więcej
 • Wersja mobilna strony internetowej.

  Informujemy, że dla wygody pacjentów uruchomiliśmy wersję mobilną strony www. Pacjenci mogą teraz przeglądać stronę z dowolnego miejsca za pomocą smartfonów.
  więcej
 • Medycyna Pracy

  W ramach oferty Medycyny Pracy zapewniamy Tobie oraz Twoim pracownikom najwyższy poziom profilaktycznej opieki zdrowotnej. Oferowane przez nas usługi obejmują pełny zakres badań i konsultacji lekarskich niezbędnych do wydania pracownikowi orzeczenia o zdolności do pracy. Badania wykonujemy kompleksowo w placówkach grupy CenterMed oraz placówkach współpracujących na terenie całej Polski.
  Zdrowy pracownik to sukces Twojej firmy!
  więcej